[[ sidebarMobileState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
[[ sidebarDesktopState ? 'Ukryj' : 'Pokaż' ]]
Zacznij wygrywać prawdziwe pieniądze!
Utwórz konto lub zaloguj się.
Stosunkowe bonusy
Informacje o grze

Dragon Castle Automat do gry Online

Dragon Castle, czyli „Smoczy Zamek” to gra bazująca na baśniowej i nieco orientalnej estetyce. Pełno tu stworów znanych ze światów fantasy, takich jak np. jednorożce. Jednocześnie gra jest dość prosta i bardzo przejrzysta. Dragon Castle sprawdzi się więc świetnie w roli odskoczni od bardziej skomplikowanych automatów.

Twórcą gry jest Habanero. Ten znany deweloper slotów online stworzył już ponad sto gier. Produkcje Habanero słynna z solidności. Może większość gier tego producenta nie okazywała się nadzwyczaj przełomowa, to jednak każda zapewniała godziwą rozrywkę.

Aby zagrać w Dragon Castle za darmo, nie trzeba robić praktycznie nic. Wystarczy do tego przeglądarka internetowa, a obędzie się bez rejestracji i innych formalności. Bez problemu można też zagrać za darmo na urządzeniach mobilnych. Grę wykonano bowiem w technologii HTML5, co oznacza, że jest ona dopasowana również i pod smartfony. Gra za darmo jest dostępna w zasobach naszego serwisu.

Jeśli zaś chce się zagrać Dragon Castle na prawdziwe pieniądze, to nasz portal także wskaże odpowiednie ku temu miejsce. Na początku każdemu zalecamy jednak grę darmową, aby poznać specyfikę slotu i opracować taktyki stawiania zakładów.

Podstawowe cechy Dragon Castle

Pod większością względów Dragon Castle automat bazuje na standardowych rozwiązaniach technicznych, które są dobrze znane większości graczom. Zabawa toczy się więc na układzie złożonym z trzech rzędów i pięciu bębnów, a celem jest wylosowanie kombinacji złożonej z tych samych symboli na jednej spośród 25 linii wygrywających. Dokładna specyfikacja jest następująca:

 • Dostawca oprogramowania: Habanero
 • Typ slotu: video slot
 • Liczba linii: 3
 • Liczba bębnów: 5
 • Minimalny zakład: 0,25
 • Maksymalny zakład: 125
 • Procent zwrotu RTP: 94,03
 • Wild symbol: Tak
 • Scatter symbol: Tak

 Grę wyposażono we wszystkie standardowe funkcje video slotów. Cieszy tu zwłaszcza możliwość zdobycia sporej ilości darmowych spinów. Zakres funkcji Dragon Castle jest taki:

 • Automatyczne odtwarzanie: Tak
 • Rundy bonusowe: Nie
 • Darmowe spiny: Tak
 • Tryb gry wieloosobowej: Nie
 • Jackpot: 150 000
 • Wersja mobilna: Tak

Jak zagrać w Dragon Castle 

W Dragon Castle gra się przyjemnie już od pierwszego spinu, ponieważ zasady są proste, a nawigacja intuicyjna. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę ze znaczenia przycisków i okienek znajdujących się w dolnym menu, co przedstawiono w tabeli poniżej.

Przycisk/ okienko

Funkcja/ znaczenie

Przycisk i

To powinien być pierwszy przycisk, jaki się kliknie po załadowaniu automatu. Prowadzi on bowiem do wbudowanego samouczka i zapewnia wszystkie informacje istotne dla gracza.

Bet

Okienko wyświetla stawkę zakładu.

Bet Level

Tu ustala się poziom zakładu, co ma przełożenie na wartość w okienku Bet.

Bet Max

Kliknięcie tego przycisku uruchamia jeden spin po najwyższej stawce zakładu.

Zielone kółko

Przycisk uruchamiający jedno zakręcenie bębnami.

Auto Play

Przycisk aktywujący do 500 spinów automatycznych. Możliwe jest tu ustalenie limitów, np. zakończenie trybu auto gry po uzyskaniu wygranej o określonej wysokości.

Coin

W tym miejscu ustala się wartość monety. Im ona większa, tym większą wartość osiąga stawka zakładu, wyświetlana w okienku Bet.

Balance

Okienko, które informuje gracza o jego aktualnym saldzie środków do gry.

W grze pojawia się bardzo dużo, bo aż 14 standardowych symboli. Podzielono je na dwie kategorie. Niższą wartość prezentują znaki karciane (9, 10, J, Q, K, A), a wyższą symbole nawiązujące do tematyki gry. Wśród nich pojawia się niebieskoskóry stwór, tarcza z mieczem, księżniczka, rycerz diament, smok oraz jednorożec. W przypadku symboli 9, 10, rycerz, diament, smok i jednorożec wygrywa się już od dwóch znaków w kombinacji (w przypadku pozostałych muszą to być co najmniej trzy symbole).

Podczas zabawy warto wypatrywać też dwóch dodatkowych symboli specjalnych. Pierwszym z nich jest postać wojownika na czerwonym tle, ponieważ jest to Wild. Ten symbol pojawia się wyłącznie na 1, 3 lub 5 bębnie i zastępuje wszystkie inne (z wyłączeniem Scatter). Co więcej, wygrane z kombinacji są dublowane, jeśli w ich skład wejdzie co najmniej jeden symbol Wild. 

Z kolei Symbol Scatter jest wizualizowany ikoną złotego krzyża na błękitnym tle. Kombinacje złożone ze Scatterów zapewniają wygrane i to najwyższe w całej grze. W dodatku dzięki nim można uzyskać darmowe spiny. Przy pięciu Scatterach gracz zdobywa aż 25 darmowych spinów. Podczas gratisowych obrotów możliwe jest wygrywanie kolejnych bezpłatnych spinów, o ile znowu trafi się kombinację symboli Scatter.

Podsumowanie

Gry slot przede wszystkim powinny zapewniać relaks – chyba z takiego założenia wyszli programiści Habanero, gdy tworzyli Dragon Castle demo. Gra jest bowiem prosta, nie wymaga specjalnego wysiłku intelektualnego i zapewnia dynamiczną rozrywkę. Przy odrobinie szczęścia można też tu zdobyć mniejszą lub większą nagrodę.

Jeśli więc chcesz się nieco odprężyć, to zachęcamy, abyś wkroczył do „Smoczego Zamku”, gra już na Ciebie czeka w naszym serwisie internetowym. Od razu życzymy szczęścia i trafienia kombinacji wygrywających!

play for real

Grasz w trybie demo! Spróbuj gry na prawdziwe pieniądze, aby zdobyć prawdziwe wygrane!

reportservice pixel image