Regulamin bonusów

 1. Każdy gracz ma dwa salda –saldo prawdziwych pieniędzy i saldo bonusowe. Wszystkie bonusy są przekazywane na saldo bonusowe.
 2. Dostępność premii (bonusów) w Witrynie dla konkretnego gracza zależy wyjątkowo od jego obecności w profilu gracza. Jeśli którykolwiek z bonusów nie jest przeznaczony dla gracza, taka premia nie będzie wyświetlana wśród dostępnych w profilu.
 3. Niektóre bonusy mogą być niedostępne w niektórych krajach. Na przykład: Japonia, Finlandia, Brazylia itp.
 4. Podczas obstawiania zakładów w pierwszej kolejności używane jest saldo prawdziwych pieniędzy. Gracz zacznie grać środkami bonusowym dopiero, gdy saldo prawdziwych pieniędzy wyniesie zero.
 5. Wszelkie bonusy i darmowe spiny prezentowe (darmowe spiny) są dostępne do obstawiania w ciągu 5 dni. Jeśli po tym okresie którykolwiek z bonusów nie zostanie postawiony, zostaną one automatycznie anulowane. Wyjątkiem są te bonusy, których okres ważności podany jest w szczegółowych warunkach.
 6. Wszelkie wygrane zdobyte podczas gry środkami bonusowymi są przekazywane na saldo bonusowe gracza.
 7. Niektórzy dostawcy gier mogą być niedostępni w niektórych krajach. W przypadku, gdy darmowe spiny, które otrzymałeś w ramach jakiejkolwiek promocji, nie są dostępne w twoim regionie, skontaktuj się z obsługą klienta, aby wymienić darmowe spiny. Spiny promocyjne zostaną zapewnione w automacie Sold It (Evoplay Entertainment) o wielkości zakładu 0.20 USD/EUR/CAD/NZD/CHF/BGN, 10 RUB/INR, 750 COP, 50 KZT/HUF, 0.7 BRL/PLN/RON/PEN, 2 DKK/NOK/SEK, 20 JPY/ARS, 5 UAH/CZK/MXN, 200 CLP, 7 THB, 5000 VND. Aby pomyślnie uruchomić darmowe spiny, musisz wykonać płatny obrót w tej grze przy użyciu salda rzeczywistego.
 8. Bonusów kasynowych nie można obstawiać w kasynie na żywo, grach stołowych i w grach natychmiastowych. W tym:
  • grach na żywo i stołowych: ruletka, blackjack, poker, bakarat, teleturniej, money wheel, keno, kości
  • grach natychamistowych: zdrapki, mines, plinko, keno, kości, bingo, koło
 9. Ubiegając się o bonus bez depozytu, gracze powinni zdawać sobie sprawę z maksymalnego limitu wypłat wygranych uzyskanych z bonusu. Limit ten jest wyraźnie określony w warunkach premii. Jeśli wygrane gracza przekroczą ten limit, nadwyżka zostanie odliczona w momencie wypłaty. Zasada ta ma na celu zapewnienie uczciwej gry i równego podziału bonusów.
  - Kiedy gracz dokona depozytu po otrzymaniu bonusu bez depozytu, maksymalny limit wypłaty zostanie zwiększony o kwotę depozytu.
  - Po dokonaniu odstąpienia niniejsze ograniczenie traci ważność.
  - Zasada ma zastosowanie, jeśli kwota wypłaty łącznie z postawionym bonusem bez depozytu przekracza 500 EUR.
  - Aby kontynuować grę bez ograniczeń co do wysokości wygranych, musisz najpierw wypłacić wygrane uzyskane z obstawiania bonusu bez depozytu, a następnie dokonać kolejnej wpłaty.
  Przykład: Jeśli gracz otrzyma 50 darmowych spinów w ramach bonusu bez depozytu i wygra 100 EUR, po spełnieniu wymagań dotyczących zakładów i ustaleniu maksymalnej kwoty wypłaty wynoszącej 500 EUR, wszelkie wygrane powyżej 500 EUR zostaną usunięte o godz. wycofanie. Jeśli jednak gracz następnie dokona depozytu w wysokości 100 EUR, maksymalny limit wypłaty zostanie zwiększony o kwotę depozytu. Zatem nowy maksymalny limit wypłat wyniesie 600 EUR (początkowy limit 500 EUR + 100 EUR depozytu).
 10. Przy grze na dowolnych automatach 100% zakładów jest liczona na poczet obracania bonusem.
  *Wyjątek: środkami bonusowymi nie można obracać w następujących grach:
  Tylko 50% zakładów w następujących grach jest uwzględnianych w obrocie:
  Gamomat (all)
  Big Bass Bonanza (Pragmatic Play)
  Bigger Bass Bonanza (Pragmatic Play)
  Book of Dead (Play'nGO)
  Dawn of Egypt (Play'nGO)
  Doom of Dead (Play'nGO)
  Fire Joker (Play'nGO)
  Gates of Olympus (Pragmatic Play)
  Rich Wilde and the Shield of Athena (Play'nGO)
  Rise of Merlin (Play'nGO)
  Valley of the Gods 2 (Yggdrasil)
  Obstawianie bonusu jest zabronione we wszystkich grach następujących dostawców:
  Alchemy Gaming
  All41 Studios
  Amusnet Interactive
  Betsoft
  Crazy Tooth Studio
  G.Games
  Gameburger Studios
  Gaming Corps
  Golden Hero
  Golden Rock Studios
  Hacksaw
  High5
  Igrosoft
  JFTW
  Kalamba
  Leander
  Mancala
  Mobilots
  Neon Valley Studios
  Nucleus
  Playtech
  Push Gaming
  Red Tiger
  SpinPlay
  TaDa Gaming
  True Lab
  Turbo Games
  Wazdan
  Tylko 15% zakładów liczy się podczas obstawiania w Aviator (Spribe), Big Bass - Hold & Spinner (Pragmatic Play)
 11. Wygrane z zakładów, które zostały częściowo wykonane z premii i rzeczywistych sald, zostaną proporcjonalnie podzielone. Wygrane z zakładu postawionego z salda bonusowego zostaną przelane na saldo bonusowe, a wygrane z zakładu postawionego z salda rzeczywistego zostaną odpowiednio przypisane do salda rzeczywistego.
 12. Maksymalna stawka podczas gry z konta bonusowego dorówna 5 EUR/USD/CAD/NZD/CHF, 10 BGN, 350 RUB, 150 UAH/THB, 500 JPY/INR, 2500 ARS, 20 PLN/RON/PEN, 3500 CLP, 130 CZK/MXN, 2000 KZT/HUF, 25 BRL/DKK, 20000 COP, 250 PHP, 130000 VND, 50 NOK/SEK. Podobne ograniczenia dotyczą każdej części runda gry, free-spinów w grze (“buy feature”) oraz podwojeń po zakończeniu rundy gry. Przekroczenie maksymalnej stawki podczas gry z konta bonusowego na jakimkolwiek etapie gry (niezależnie od wyników gry) powoduje anulowanie wszystkich kont użytkownika (prawdziwych pieniędzy i bonusowego) a także konto zostanie zablokowane. Podobna decyzja jest podejmowana ze strony administracji VulkanVegas.
 13. Gracz może śledzić postępy w obracaniu bonusami na swoim osobistym koncie.
 14. Gracz może żądać wypłaty środków rzeczywistych ze swego konta bez względu na obecność aktywnych sald bonusowych w profilu. Prosimy uważać na to, że w razie realizacji wypłaty wszystkie salda bonusowe przepadną.
 15. Gracz może podłączyć aktywny bonus na koncie w przypadku, gdy uczestniczy w wielu promocjach. Każdym bonusem należy obracać indywidualnie.
 16. Wszystkie bonusy są ograniczone do jednego gracza, adresu IP, urządzenia komputerowego, jednej rodziny, adresu zamieszkania, numeru telefonu, karty kredytowej lub debetowej i / lub elektronicznego portfela, poczty elektronicznej i sieci, w których komputery są udostępniane (na przykład uniwersytet, biblioteka publiczna, sieć pracy itp.). Jeśli administracja VulkanVegas będzie miała zasadne powody do podejrzenia, że właściciel konta dopuścił się nadużycia lub usiłował nadużyć bonusu, czy to samodzielnie czy w grupie, VulkanVegas zastrzega sobie prawo do:
  • anulowania bonusu przydzielonego graczowi i wszelkich uzyskanych z niego wygranych;
  • odwołania, odmówienia realizacji lub wycofania oferty bonusu gracza;
  • unieważnienia salda prawdziwych pieniędzy gracza;
  • zablokowania dostępu do kasyna VulkanVegas;
  • zamknięcia konta właściciela konta ze skutkiem natychmiastowym.
 17. Angielska wersja niniejszych warunków zastępuje wszystkie inne wersje w przypadku jakichkolwiek rozbieżności.
 18. Surowo zabrania się nadużywania jakichkolwiek rund gry przez ich odroczenie, w tym darmowych spinów lub gier bonusowych podczas gry z pieniędzmi bonusowymi. Wszelkie odroczone gry, bonusy i / lub darmowe gry prowadzą do anulowania wygranych i konfiskaty salda gracza.
reportservice pixel image